KONST / Litografier / Färglitografier 11755067
nr 1175 5067
Färglitografier
Oidentifierad konstnär, signerad, Cirkus, Dramaten & Operan, motivet: 40x30 -60x47
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:37:14
150 kr